JOACHİM LÖW, FENERBAHÇE İÇİN DERBİYİ İZLEMEYE GELECEK

2222222222222

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vitor Pereria ile aradığını bulamayan Fenerbahçe yönetimi derbiden sonra teknik adamla yollarını ayırması bekleniyor.
3’lü defans anlayışından vazgeçmeyen ve istenilen sonuçları bir türlü alamayan Perreira yönetimindeki Fenerbahçe’nin hedefindeki isim yıllarca Almanya milli takımını çalıştıran tecrübeli isim Joachim Löw oldu.
En son Almanya Milli Takımı’nın başından ayrılan tecrübeli teknik direktör Joachim Löw, ayrılırken belli bir süre tatil yapacağını ve kafayı dinleyeceğini söylemişti. Kendisini uzun bir süredir futboldan uzak tutan Löw, geçen gün yaptığı açıklamalarda tekrardan futbolun içinde bulunmak istediğini ve hazır hissettiğini söyledi. Bu açıklamaların üstüne Löw’ün yardımcısı olan Roland Eitel “Geçmişte Löw’ün bir gün Türkiye Milli Takımı’nın başında olacağına çok fazla bahse girerdim. Onun Türkiye ile her zaman iyi bir ilişkisi oldu ve Fenerbahçe’nin hocası olarak geçirdiği günler harikaydı. Ülkeyle özel bir ilişkisi var.” İfadelerini kullandı.
Bu açıklamalarından sonra Fenerbahçe yönetimi derbi sonucuna bakılmaksızın tazminatı olmayan Vitor Pereira’yı görevinin başından alıp yerine tecrübeli ismi yerine getirmesi planlanıyor. Ali Koç’un derbiyi izlemesi için özel locasına Joachim Löw’ü davet ettiğini ve Löw’ün bu maçı izlemek için tribünlerde olması beklendiği konuşulan söylentiler içinde.

1999 sezonunda Fenerbahçe’nin başında teknik direktörlük yapan Löw, Fenerbahçe’yi o sezon 3. yapabilmişti. Şimdi tekrardan Löw’ün Fenerbahçe’nin başına gelerek yarım kalan hikayeyi tamamlaması bekleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir