DERBİDE DEV KONUK

222222222222

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Süper Lig’de 13. Hafta mücadelesinde Galatasaray evinde ezeli rakibi Fenerbahçe’yi ağırlayacak.

Haftanın merakla beklenen mücadelesinde dikkat çeken bir diğer nokta ise, pandeminin ardından bu mücadelede ilk defa yüzde yüz seyirci kapasitesi uygulanacak. Deplasman taraftarının alınmayacağı mücadelede tribünleri sarı kırmızılı taraftarlar dolduracak.

Bu derbide tribünlerde Galatasaray taraftarları hariç bazı konuklar da bulunacak. Son günlerde çıkan haberlere göre Türkiye’nin en prestijli derbisini izlemeye son zamanlarda Van Dijk’ın yanına genç ve dinamik bir stoper arayışında bulunan İngiliz devi Liverpool’un scout ekibide katılacak ve bu mücadelede, Fenerbahçe’nin son zamanlarda adından sıkça söz ettiren, Avrupa’da performanslarıyla yankı uyandıran genç stoperleri Atilla Szalai ve Kim Min Jae’yi yakından izleyerek Liverpool yönetimine bir rapor sunacaklar.

Bunun yanı sıra, tribünde sadece Szalai ve Kim Min Jae için değil, Galatasaray’ın genç yeteneği Kerem Aktürkoğlu’nuda izlemek için scout ekipleri bulunacak. Bu scout ekipleri Galatasaray’ın Avrupa gruplarındaki rakibi Marsilya ve İtalyan devi Roma’nın scout ekibi olacak.

Böylesine dünya devlerinin scout ekiplerinin yakından takip edeceği mücadelede oyuncuların üzerlerinde bir baskı olacak mı, nasıl bir performans sergileyecekler, scout ekiplerini memnun edebilecekler mi hep beraber göreceğiz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir