‘Rahmi Koç, Ali Koç’un Fenerbahçe Kulübü başkanlığı bırakmasını istiyor’

‘Rahmi Koç, Ali Koç’un Fenerbahçe Kulübü başkanlığı bırakmasını istiyor’

Fenerbahçe’de başkan Ali Koç’un sezon sonunda görevi bırakması fikrine, sarı-lacivertli kulübün yüksek divan kurulu toplantısında sıcak bakılmadığı ortaya çıktı. Birçok divan kurulu üyesi, Ali Koç’un en az bir dönem daha başkanlığa devam etmesini isterken, Ali Koç’un babası Rahmi Koç ile yapılan bir görüşme de ortaya çıktı. Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Üyesi Bekir Okan, Miami’de Rahmi Koç ile Ali Koç’un başkanlığı bırakma kararı üzeri ne yaptığı görüşmeyi aktardı. “RAHMİ KOÇ BIRAKMASINI İSTİYOR!” Bekir Okan, Rahmi Koç ile görüşmesini “Geçtiğimiz günlerde Rahmi Koç ile 3 gün Miami’de görüştük. Rahmi Koç burada bana “Ali Koç’un başkanlığa devam etmesi, iş olarak bize zarar veriyor. Bırakmasını istiyoruz.” açıklamasını yaptı. Ailesi de bunu istiyor. Biz bu fikre karşıyız. Ali Koç ile devam etmeliyiz.” sözleriyle aktardı. “AİLEMİ DİNLESEM, BAŞKAN OLMAZDIM” Ali Koç ise bu konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Rahmi Bey’in sözünden dışarı çıkmasaydım başkan olmazdım. Eşi, aileyi başka yere katmayalım. İşimize gelecek zarardan korkum olsa, bugüne kadar yaptıklarımı ve söylediklerimi söylemezdim.”

💥RAHMİ KOÇ’UN BIRAKMA İÇİN YANITIFenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Üyesi Bekir Okan: “Geçtiğimiz günlerde Rahmi Koç ile 3 gün Miami’de görüştük. Rahmi Koç burada bana “Ali Koç’un başkanlığa devam etmesi, iş olarak bize zarar veriyor. Bırakmasını istiyoruz.” açıklamasını yaptı.… pic.twitter.com/Yhh08cf8Gu — Sporx (@sporx) March 29, 2024

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tahkim Kurulu’ndan, iki hakeme ret kararı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.