Arama

PORTEKİZ KÖTÜ BAŞLADI! 11 HAZİRAN PORTEKİZ-İRLANDA İDDAA TAHMİNİ

10/06/2024 23:52 | Son Güncelleme : 22/06/2024 05:58 | Okunma Sayısı : 37 | Golvar


PORTEKİZ KÖTÜ BAŞLADI! 11 HAZİRAN PORTEKİZ-İRLANDA İDDAA TAHMİNİ

 

Euro 2024 Elemeleri’nde J Grubu’nda mücadele eden Portekiz, grubu 10’da 10 yaparak 30 puan ile lider tamamladı ve elemeleri kayıpsız bitirdi. Ayrıca bu süreçte rakip fileleri 36 kez havalandırırken kalelerinde ise sadece 2 gol gördüler. Elemelerin ardından 2 dostluk müsabakası yaptılar. Bunların ilkinde İsveç’i 5-2 mağlup ettiler. Ardından Slovenya ile karşı karşıya geldiler ve rakiplerine 2-0 ile boyun eğdiler. Son olarak Euro 2024’e hazırlık aşamasında Hırvatistan ile karşılaştılar ve müsabakayı 2-1 kaybettiler. Karşılıklı atakların ve pozisyonların yaşandığı müsabakada eline geçen fırsatları daha iyi değerlendiren rakiplerine 2-1 mağlup oldular. Bu hafta Euro 2024 öncesi son provalarında İrlanda Cumhuriyeti ile karşılaşacaklar. Müsabaka öncesinde takımda eksiklik gözükmüyor.

 

İRLANDA'NIN ŞANSI YOK 

 

İrlanda Cumhuriyeti, Euro 2024 Elemeleri’nde B Grubunda yer aldı ve grubu 6 puan ile 4. Sırada tamamladı. Grupta 2 galibiyet aldılar ve bunları da Cebelitarık karşısında elde ettiler. Elemelerin hemen ardından Yeni Zelanda ile bir dostluk müsabakası yaptılar ve 1-1 berabere kaldılar. Ardından mart ayında 2 dostluk müsabakası yaptılar. Bunların ilkinde Belçika ile 0-0 berabere kaldılar. Daha sonra İsviçre’ye 1-0 kaybettiler. Son olarak geçtiğimiz hafta Macaristan ile karşı karşıya geldiler ve sahadan 2-1 galip ayrılmayı başardılar. Bu hafta Portekiz karşısına çıkacaklar. Karşılaşma öncesinde takımda eksiklik gözükmüyor.

 

Portekiz-İrlanda Golvar Özel İddaa Tahmini 

 

Portekiz, Euro 2024 öncesi sakatlık vs. yaşamak istemeyecektir ve kontrollü oynayacaktır. İrlanda Cumhuriyeti zaten hücum gücü zayıf bir takım. Müsabakada 3.5 gol barajının aşılmayacağını düşünüyorum.

 

 

Etiketler : 11 HAZİRAN PORTEKİZ-İRLANDA İDDAA TAHMİNİ PORTEKİZ-İRLANDA İDDAA TAHMİNİ 11 HAZİRAN PORTEKİZ-İRLANDA PORTEKİZ-İRLANDA
Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Yorumlar

ad image