Arama

İNGİLTERE FAVORİ! 3 HAZİRAN İNGİLTERE-BOSNA HERSEK İDDAA TAHMİNİ

02/06/2024 23:59 | Son Güncelleme : 22/06/2024 05:20 | Okunma Sayısı : 40 | Golvar


İNGİLTERE FAVORİ! 3 HAZİRAN İNGİLTERE-BOSNA HERSEK İDDAA TAHMİNİ

 

Euro 2024 Elemeleri’nde C Grubu’nda yer alan İngiltere oynadığı 8 müsabakadan; 6 galibiyet, 2 beraberlik ile ayrılmış ve yenilgisiz 20 puan aldığı grubu lider tamamlayarak Euro 2024’e katılma hakkını elde etmişti. Elemelerin ardından 2 dostluk müsabakası yaptılar. Bunların ilkinde Brezilya’ya 1-0 kaybettiler. Adından Belçika ile karşı karşıya geldiler ve bu müsabakadan 2-2 beraberlik ile ayrıldılar. Belçika karşısında soyunma odalarına 2-1 geride giren Gareth Southgate’in öğrencileri, ikinci yarıda en azından beraberlik için yüklendiler ve müsabakanın son anlarında Jude Bellingham’ın golü ile beraberliği kurtardılar. Bu hafta Euro 2024’e yaklaşırken Bosna Hersek ile bir dostluk müsabakası yapacaklar. Müsabakayı kazanarak moral depolamaya çalışacaklar. Bunu yapacak fazlası ile güçlerinin olduğu ise aşikar.

 

BOSNA HERSEK'İN ŞANSI YOK

 

Euro 2024 Elemeleri’nde J Grubu’nda bulunan Bosna Hersek hiçte iç açısı bir performans sergilemediği grubu 9 puan ile 5. Sırada tamamlamıştı. Bu yol ile Euro 2024 Elemeleri’ni başarılı bir şekilde geçememişlerdi. Ardından son Uluslar Lig’inde B Lig’i 3. Grubu lider tamamladıkları için UEFA onlara yeniden bir Euro 2024 bileti verebilmek için yeni bir kanal açtı. Bu yeni uygulamanın ilk ayağında Ukrayna ile karşı karşıya geldiler ve sahadan 2-1 mağlup ayrılarak bu kapıdan da başarılı bir şekilde geçemediler. Bu hafta İngiltere ile bir dostluk müsabakası yapacaklar. Onları zorlu bir 90 dakikanın beklediği aşikar.

 

İngiltere-Bosna Hersek Golvar Özel İddaa Tahmini 

 

Bosna Hersek Euro 2024 Elemeleri’nde tel tel döküldü. Oynadıkları 7 müsabakadan sadece 9 puan alabildiler. İngiltere gibi savunması sağlam bir takıma gol atacaklarını düşünmediğim için bahis tercihimi müsabakada karşılklı goller izlemeyeceğimiz yönünde kullanacağım.

Etiketler : 3 HAZİRAN İNGİLTERE-BOSNA HERSEK İDDAA TAHMİNİ İNGİLTERE-BOSNA HERSEK İDDAA TAHMİNİ 3 HAZİRAN İNGİLTERE-BOSNA HERSEK
Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Yorumlar

Volkan

Emeğine sağlık hocam

1 gün önce
ad image