Arama

HIRVATİSTAN VE İTALYA KRİTİK MAÇTA! 24 HAZİRAN HIRVATİSTAN-İTALYA İDDAA TAHMİNİ

23/06/2024 21:24 | Son Güncelleme : 19/07/2024 02:35 | Okunma Sayısı : 50 | Golvar


HIRVATİSTAN VE İTALYA KRİTİK MAÇTA! 24 HAZİRAN HIRVATİSTAN-İTALYA İDDAA TAHMİNİ

 

EURO 2024’ün B grubunda 2 maç geride bırakan Hırvatistan ekibi yalnızca 1 puan toplayabildi. İlk mücadelesinden İspanya karşısında 3-0’lık mağlubiyet ile ayrılan Hırvatistan ardından Arnavutluk ile karşılaştıkları kritik mücadeleden 1-1’lik beraberlik ile ayrıldı. Bu hafta ise İtalya ile karşı karşıya gelecek olan Hırvatistan ekibi güçlü rakiplerine karşı sahadan 3 puan ile ayrılamaz ise turnuvaya veda edecekler. Mutlak 3 puan için sahaya çıkacak olan Hırvatistan ekibinin ilk 2 mücadelelerine nazaran daha agresif bir oyun yapısı ile sahaya çıkmasını bekliyor olacağım. Her iki takımı da zorlu bir 90 dakika bizleri ise seyir zevki yüksek bir mücadele bekliyor diyebiliriz.

 

İTALYA MUTLAK GALİBİYET PEŞİNDE 

 

Geçtiğimiz günlerde grup aşamasının 2. mücadelesi için İspanya ile karşı karşıya gelen İtalya rakiplerine karşı dirençli bir futbol sergilemiş olsalar da sahadan 1-0’lık mağlubiyet ile ayrıldılar. Turnuvanın ilk mücadelesinde ise Arnavutluk karşısında aldıkları 2-1’lik galibiyet ile 3 puan alan İtalya ekibi grup aşamasının 2. olan takımı olabilmek için bu hafta galibiyet mottosu ile sahaya çıkacak. Kadro kalitesi anlamında turnuvanın en güçlü ekiplerinden biri olarak sayabileceğimiz İtalya ekibinin git gide toparladıklarını anlayabiliyoruz. Bu hafta Hırvatistan ile karşı karşıya gelecek olan İtalya ekibinin hücum odaklı bir 90 dakika geçireceğini düşünüyorum.

 

Hırvatistan-İtalya Golvar Özel İddaa Tahmini 

 

Bu mücadele için tercihimi her iki takımın da iştahlı bir oyun sergilemesini beklediğim için 2.5 ÜST bahsinden yana kullanacağım.

Etiketler : 24 HAZİRAN HIRVATİSTAN-İTALYA İDDAA TAHMİNİ HIRVATİSTAN-İTALYA İDDAA TAHMİNİ HIRVATİSTAN-İTALYA EURO 2024 HIRVATİSTAN-İTALYA EURO 2024 HIRVATİSTAN-İTALYA İDDAA TAHMİNİ
Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Yorumlar

Volkan

Emeğine sağlık hocam

4 hafta önce
ATİLLA KIZILARSLAN

Konuşmalarına bakılırsa Hacıosmanoğlu nun Arabistan olayı için TFF yi suçlaması haksızlıklara değinmesi iyi bir başlangıç.

2 saat önce
ad image