Arama

HERKES BİZE ÇALIŞTI, SIRA BİZDE! 26 HAZİRAN 2024 TÜRKİYE - ÇEKYA İDDAA TAHMİNİ

26/06/2024 02:22 | Son Güncelleme : 19/07/2024 02:03 | Okunma Sayısı : 52 | Golvar


HERKES BİZE ÇALIŞTI, SIRA BİZDE! 26 HAZİRAN 2024 TÜRKİYE - ÇEKYA İDDAA TAHMİNİ

Türkiye kuralar çekildiğinde, eğer grubu ikinci sırada tamamlarsa herkes Fransa ile eşleşeceğini düşünüyordu. Ben ise Spor Toto 46. Hafta videosunda, Avusturya'nın grubu Fransa'nın önünde tamamlayacağını söylemiştim. Öngörümüz gerçekleşti ve Avusturya grubu lider tamamladı. Evet, Avusturya'nın oynadığı futbol en azından bu turnuva için Fransa'nın önünde olabilir, ama eleme maçlarında Avusturya ile karşılaşmak Fransa ile karşılaşmaktan iyidir. Avusturya, Hollanda, Polonya ve Fransa, Türkiye için güzel bir sıralama oluşturdu. Şimdi sıra bizde! Türkiye, kaos yaratmak isteyen kişileri bir kenara koyabilirse, sahaya konsantre olup maçı kazanmak zorunda. Herkes size çalışırken, siz de üzerinize düşeni yapmak zorundasınız. Ben Türkiye'nin ayağına gelen bu fırsatı geri çevireceğini düşünmüyorum. Kaostan güçlenerek çıkıp maçı kazanmasını ve Avusturya'nın rakibi olmasını bekliyorum. İddaa açısından bakacak olursak oldukça tatminkar bir oranı var (2.44).

Etiketler : 26 HAZİRAN 2024 TÜRKİYE - ÇEKYA İDDAA TAHMİNİ EURO 2024 EURO 2024 TÜRKİYE - ÇEKYA İDDAA TAHMİNİ TÜRKİYE - ÇEKYA İ EURO 2024 TÜRKİYE - ÇEKYA İ
Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Yorumlar

Volkan

Emeğine sağlık hocam

4 hafta önce
ATİLLA KIZILARSLAN

Konuşmalarına bakılırsa Hacıosmanoğlu nun Arabistan olayı için TFF yi suçlaması haksızlıklara değinmesi iyi bir başlangıç.

1 saat önce
ad image