Beşiktaş’ta Halil Dervişoğlu Sesleri

halili

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray’da mutsuz olduğu öne sürülen Halil Dervişoğlu, siyah beyazlılara mı gidiyor? Önder Karaveli yeni sezon için transfer sürecinde etkin rol oynuyor. Dervişoğlu’da Beşiktaş’a yeşil ışık yaktı. Taraflar anlaşmaya çok yakın gözüküyor…

Galatasaray’da Mutsuz

Galatasaray’ın son oynadığı maçta son dakika golünde sevinmeyen Halil Dervişoğlu taraftarların hedefindeydi. Sarı kırmızılılarda ruhsuz olduğu öne sürülen Halil Dervişoğlu için Beşiktaş ismi masaya getirildi. Halil’in bu transferi istediği ve Galatasaray’dan ayrılmak istediği öne sürüldü.

Beşiktaş, dört büyüklerin eski futbolcularına talip olmaya devam ediyor. Önce Gedson’u alan siyah beyazlılar, Sörloth için transfer çabalarını devam ettiriyor. Aynı zamanda Boupendza aynı zamanda Beşiktaş ile görüşüyor. Şimdi sırada Galatasaray’ın genç yıldızı Halil Dervişoğlu’na talip olduğu gelen bilgiler arasında.

Halil Dervişoğlu’nun da bu transferi istediği ve yeni bir sayfa açmak için Beşiktaş’la anlaşmaya varması an meselesi olduğu söyleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.