Arama

Aziz Yıldırım Aslında Başkan Olmak İstemiyor! Ali Koç ve Jose Mourinho İle Birlikte...

02/06/2024 19:38 | Son Güncelleme : 22/06/2024 06:50 | Okunma Sayısı : 223 | Golvar


Aziz Yıldırım Aslında Başkan Olmak İstemiyor! Ali Koç ve Jose Mourinho İle Birlikte...

 

SİZE CİDDİ BİR İTİRAFTA BULUNAYIM; Bana soracak olursanız AZİZ YILDIRIM başkan olmak istemiyor! 

 

Amacı "FENERBAHÇE'Yİ DAHA DA GÜÇLENDİRMEK" ve bunu yaparken de dikkat edin Ali Koç'a hem akıl hem yön veriyor...

 

Ne dersiniz?

 

Hatta bir tık daha öteye gideyim; Bu durumdan Ali Koç'un da haberi var! 

 

Sosyal medyada ya da normal medya önünde birbirlerine salvolar atıyorlar ama attıklar laflarda dahi böyle suçlayıcı ifade yok! Sadece eleştirel kelimeler ve cümleler var!

 

Ha diyebilirsiniz hocam seçim olacak, karşılıklı olacaklar ondandır diye ama 2 başkan adayı da gözünü karartmış durumdalar! Ali Koç bu seçimde "Arkadaşlar Mourinho'yu aldık, rekor puan ve gol atan takıma takviyeler yaptık, artık en ufak bir hakem rezaleti ya da şampiyonluğumuzun çalınması halinde hepinizi sokaklara davet ediyorum" dahi diyebilecek kadar gözünü kararttı!

 

Aziz Yıldırım ise "Bu sene kesin şampiyonuz! Seçilirsem ve şampiyon olmazsak bırakırım, sözüm söz" diyerek büyük konuşuyor. Büyük konuşmak demeyelim de art niyetli kişiler "Garanti aldı kesin" diyor, zira onlar 10 senedir her Eylül ayında "Fener'i şampiyon yapacaklar" diyen kitle! Yani algı üstadları!

 

Sözün özü o ki; Bu yaşanan her şey Fenerbahçe'ye yarıyor! Ancak dikkat edin Aziz Yıldırım aslında Ali Koç'a başka adreslemeler de verdi! Dybala dedi? Lukaku'yu hoca çok istiyor dedi! Talisca'yı çek al dedi? (Burada araya gireyim, Ali Koç'un yakın çevresine, Szymanski'yi satalım Talisca alalım dediğini %100 olarak biliyorum! Hatta Szymanski anlaşması dahi neredeyse hazır ama Euro 2024 sonrası daha da değerlenir görüşü hakim. O yüzden bekletilecek!) Son olarak da Sörloth dedi! Dikkatlerden kaçan bir hususta şu ki "Bunlardan ikisini al" dedi! Yani ben gelirsem alırım, ben gelince alacağım ya da hepsini alalım değil "İkisini al!" dedi! 

 

Belki ben çok paronayak oldum o ayrı ama puzzle parçalarını birleştirince sizde benimle aynı şeyi düşüneceksiniz eminim!

 

FENERBAHÇE'DE NELER OLUYOR?

 

İlk olarak şunu söyleyeyim; Fenerbahçe'de Mario Branco varken 2. bir isme gerek yok! Aziz Yıldırım'da gelecek olsa gerek yok! Üstelik yeni teknik direktörün de hemşehrisi! Aynı dili konuşan iki kişi. Hal böyle iken futbol aklı aslında orada sabit! Geriye sadece kulüp yönetimi, sosyal medya yönetimi ve saha dışı olayları ile ilgilenmek kalıyor! Bunun içinde güç lazım! Her iki adayın da güç toplaması ya da güce hakim kişileri yönetime ya da desteğe çekmeleri lazım!

 

JOSE MOURİNHO ÇÖZÜM MÜ?

 

2 Haziran 2024 Pazar günü gelip imza atacak olan (Yazıyı yazdığım sıralarda uçakta idi) Jose Mourinho çözüm mü? Aslına bakarsanız "Fenerbahçe'nin önünü kesmeye çalışan herkese karşı" ciddi bir savunma mekanizması ve çözüm! Çünkü alın bakın en iyisini getirdim, daha sorun olursa toplum sizden bilecek demenin en net yolu! Bir de şu var ki, dualarımı Mourinho'nun da tıpkı İsmail Kartal gibi sezonu 19 resmi maçta 19 galibiyet gibi bir seriyle başlaması! Eğer böyle bir seri ile başlarsa, İsmail Kartal gibi şımarıp üstten bakmaz! Adamın zaten tavrı böyle o ayrı konu ama 19'da 19'u neden 20'de 20 yapmayayım ya da neden 25'te 25 olmasın diye zorlayacak biri. Başarabilecek de biri. Umarım Fenerbahçe'de de bunları başarır...

 

SON SÖZLERİM;

 

Mourinho Porto'da ve Chelsea'de 3 sezon çalışıyor ilk dönemlerinde ve 3 sezonda 2 Şampiyonluk elde ediyor! Her iki takımda da lig kupasının sahibi oluyor! Porto'da 1 UEFA Kupası ve 1 tane de Şampiyolar Ligi kupası elde ediyor. Öyle kadro değeri 500-600 Milyon Euro olan bir takımla da değil, nispeten mütevazi bir takımla!

 

Darısı Fenerbahçe'ye İNŞAALLAH! Düşünsenize 3 sezonda 2 şampiyonluk, 2 Süper Kupa, 1 Türkiye Kupası, 1 UEFA Avrupa Ligi Kupası ve 1 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluk Kupası!!! 

 

Ölene kadar kontrat demek ölene kadar! Umarım duam kabul olur da Mourinho ile ölene kadar başarılarla dolu bir birliktelik yaşarız...

 

Okuyan herkese teşekkürlerimi sunuyorum...

 

Saygılarımla, Mustafa Hoca... 

Etiketler : Fenerbahçe Aziz Yıldırım Ali Koç Mourinho Jose Mourinho
Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Yorumlar

Volkan

Emeğine sağlık hocam

1 gün önce
ad image