Fenerbahçe Taraftarı HER ŞEY OLDU, Sırada Sende Ali Koç! Fenerbahçeli Ol!

Fenerbahçe Taraftarı HER ŞEY OLDU, Sırada Sende Ali Koç! Fenerbahçeli Ol!

Bir önceki yazıda sizlere detaylıca ve etraflıca anlatmıştım. Kırılma maçlarımız geliyor ve kırılmaz isek rakibimiz kırılır diye belirtmiştim. Ancak biz kırılmayı geçtim, paramparça olduk!

Sebebi ise; Dediğim dedik, çaldığım düdük diyen ve benden hariç kimse futbolu bilmiyor diyen bir ihtiyar yüzünden! Fenerbahçe taraftarı olarak dede de dedik, arkasından da gittik. Yaptığı hatalara da hep göz yumduk ama özellikle ve özellikle büyük maçlarda sahaya çıkarttığı 3’lü savunma hattı ile oluşan takım, adeta “Gel beni yen” demekti ve yine aynı şeyi yaptı!

Beşiktaş maçında sahaya 3’lü savunma saçmalığı ile çıkıldığında zaten ümitler yok denecek kadar azdı! Skor 1-0 olmuş, ikinci yarıya başlarken “Hiç olmazsa şimdi dön 4’lüye” denildi ama maalesef dinleyen kim? Beşiktaş’tan da ikram öyle bir geldi ki, 10 kişi kalıp, 2-0 şansını oluşturan penaltı adeta hediye edildi ama Valencia “Ben buyum! Hocam inat, bende vurdumduymazım” deyip topu auta nişanladı! Belki de sezonu yaktı kaçırdığı penaltı ile. Sonrası zaten malum, anlatıp da sinirlerinizi kaldırmayım!

Şimdi burada şunu sorayım; 4 DERBİ MAÇA ÇIKMIŞSIN, akan oyunda sadece 1 golün var, rezil olmuşsun, evinde 2 maçta 7 gol yemişsin ama hala hala hala diyorsun ki bu doğru sistem! Üstelik 4’lü çıksan, eminim ki 7 yesen 10 atarsın, 12 atarsın, 15 atarsın! Bunu sende biliyorsun Jorge Jesus ama ya iddia oynuyorsun (ya da yönetim oynuyor, sende ayak uyduruyorsun), ya kulübü sattınız (bizim haberimiz yok), ya kovulmak ve tazminat almak istiyorsun ya da aklını yitirdin! Umarım aklını yitirmişsindir! Diğer seçeneklerin hepsi mide bulandırıyor!

Sözü uzatmadan bağlıyorum; Ali Koç! Seçildiğinde kurban dahi kesenler vardı, bayramlar yaşamıştık ama kabus gibi 5 yıl! Ya sende Fenerbahçe’yi baltalamaya gelen birisin ya da olmuyor işte daha neyi zorluyorsun? Fener ol dedin olmadık mı? Mesut ol dedin yapmadık mı? Satın al dedin, forma rekorları kırmadık mı? Kombine kaç dakikada biter? Forma yetiştiremediniz? Bu muydu bize layık gördüğünüz?

Ama sponsorlar? Ama kulüp batardı? Batsın ulan batsın! Batsın! Kayyum mu atanır, yabancılara mı satılır satılsın! Yeter! Şu an sanki Ali Koç’a satılmış gibi değil mi zaten? Koç şirketleri tarafından Kayyum atanmış da bu kayyumun amacı Beşiktaş,Galatasaray ve Trabzonspor’a avantaj sağlamak gibi değil mi zaten? Şu an Fenerbahçe diye bir şey yok ortada, göremiyor musunuz?

Ali Koç’a bir taraftar olarak diyorum ki; Hep biz bir şey olduk, bir kez de sen Fenerbahçeli ol! Fenerbahçeli birine yakışır şey ya da şeyler yap! Ya git buradan her şeyi çevir (artık nasıl çevirirsen sana bırakıyorum) ya git teknik direktör adı altında sürekli brezilya hayali kuran inatçı hocanı gönder ya da istifa et! Artık neyi yapabiliyorsan yap ama Fenerbahçeli olarak yap!

Söz verdiğin, gurur duyacağımız günleri 5 yıldır 1 kez bile yaşatmadın! Yetmedi sanki Fenerbahçe’yi batırmaya gelmiş bir başkan gibi icraatlar içinde oldun ama yeter! Yeter gerçekten yeter!

Okuyan herkese teşekkürlerimi sunuyorum…

Saygılarımla, Mustafa Hoca…

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

64 TL’YE 15 YAKALAMA ! 35. HAFTA SPORTOTO TAHMİNLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.